Затримання заступника Шойгу - це негативний сигнал для нас, - Вадим Денисенко

"Затримання заступника Шойгу. Чому це негативний сигнал для нас", - пише політолог Вадим Денисенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"1. Затримання такого рівня не могло бути проведене без погодження з Путіним, а саме рішення не могло бути ініційоване без прямої участі Патрушева. На жаль, підтверджується та версія, яку я висловив більше ніж місяць тому, що у РФ відбувся "мініпереворот", у результаті якого фанатичні яструби отримали перемогу над просто яструбами у внутрішньовидовій боротьбі. І тепер саме вони диктують повістку дня.

2. Арешт Іванова – це демонстрація нових правил гри, які ще не викристалізувалися, але вже пишуться по ходу гри. Поки можемо говорити, що нові правила точно містять наступні пункти:
а) усі попередні домовленості анульовані. Усе починається з чистої сторінки;
б) ФСБ переходить від кришування корупції до контролю корупції;
в) просто лояльності вже мало. Потрібно щось більше (що саме, поки не розуміє ніхто).

3. Поки тяжко спрогнозувати, як буде розкручуватися маховик репресій. На Іванові можуть зупинитися (аналог історії Ходорковського, коли після арешту всі все зрозуміли) або ж навпаки, затримають ще кілька десятків високопоставлених чиновників. Повторюся: це не принципово. Головне – це повна зміна правил співіснування в елітах.

4. Опозиція, на жаль, знову не попадає в очікування народу. Заяви ФБК, що до них дослухалися у владі, – смішні. Насправді від опозиції треба було чекати заяв, що це не боротьба з корупцією, а імітація й відведення уваги від погіршення життя. Або щось подібне.

5. Для України це означає, що наразі існує повне домінування ідей Патрушева й Ушакова щодо продовження війни до конференції "Ялта-2".

На цьому фоні варто окремо звернути увагу на різку активізацію росіян на китайському напрямку й два важливі рішення: "Норникель" вирішив перенести мідний завод у Китай, а "Газпром" дає знижку на 28% до 2027 року китайським компаніям (обидва рішення не могли не бути санкціоновані у Кремлі).

Китай останнім часом почав певний дрейф у сторону можливих переговорів, і росіяни будь-що прагнуть зламати цей тренд. Власне, від цього й буде залежати, чи залишиться теоретична можливість для початку переговорів у 2024 році".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

РПЦ пропонує окупантам купити "артефакти для прокачування скілів" на фронті (фото)

субота, 25 травень 2024, 21:59

У Росії церква продає для військових амулети та жетони, які мають підвищувати боєздатність та захищати від дронів. Відповідний "прейскурант підвищення скілів" опублікував журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України. Російським загарбникам перед ...

"Нет, слава России": Десантники показали "ждунів", які чекали на "руський мір" (відео)

субота, 25 травень 2024, 21:02

Бійці 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади показали українців, які чекали на «руський мір». Їх разом із військовою контррозвідкою СБУ десантники виявили під час здійснення фільтраційних заходів на звільнених територіях, передають Патріоти ...