Затриманих учасників доправили до військкомату: У підмосковній Електросталі понад сто людей влаштували бійку (відео)

четвер, 8 лютий 2024, 12:14

На складі Wildberries у підмосковній Електросталі сталася масова бійка. У ній брали участь працівники та охоронці складу — загалом понад 100 осіб. Затримано 13 працівників, передають Патріоти України.

За даними BAZA, розбороняти порушників приїхали силовики, зокрема, співробітники ОМОН. 13 найактивніших учасників бійки доправили у відділення поліції. Там у них «перевірять міграційні документи, а також з’ясують, чи перебувають вони на військовому обліку», пише Shot.

ТАСС, посилаючись на ГУ МВС у Московській області, повідомляє, що 13 осіб найактивніших порушників установлено, їх опитують.

За даними Медуза — LIVE, у листопаді 2023 року силовики влаштували рейд у сортувальному центрі Wildberries в Електросталі, перевіряючи документи військового обліку у співробітників. Понад сто осіб затримали і доправили до військкомату.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Україна-2042. Стратегія за два мільйони, розчарувань на мільярди, перспективи нульові

понеділок, 20 липень 2026, 13:26

Чому не сумуватимемо за Юлією Свириденко і стримано ставимося до приходу нового міністра економіки Олександра Кравченка. Водночас цей текст — чудовий приклад для Сергія Корецького, як точно робити не треба, щоб і твоя відставка сприймалась як полегшення

Момент істини! ЗСУ беруть ініціативу на ключовому напрямку! Огляд фронту, - Злий Одесит

понеділок, 20 липень 2026, 12:32

Сьогодні 20 липня. . Триває 1608 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. . РОВ продовжують наступ на Покровському напрямку та фактично завершує бої за Родинське. . Водночас на південному фронті з'являються озн...