"Завершення на полі бою рішучою перемогою чи беззастережною капітуляцією України або Росії не буде", - журналіст Washington Post

Відомий журналіст The Washington Post Девід Ігнатіус розповів, що президент США Джо Байден ймовірно вважає, що війна Росії проти України повинна закінчитися переговорами. Проте там вважають, що Україна має повернути свої території. Про це він сказав в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Я вважаю, президент Байден продовжує вірити, що війна повинна закінчитися і закінчиться переговорами. Що завершення на полі бою рішучою перемогою чи беззастережною капітуляцією тієї чи іншої сторони не буде. Друга світова війна закінчилася так - Німеччина беззастережно капітулювала, Японія беззастережно капітулювала. Я не думаю, що багато хто вірить, що Росія під керівництвом Володимира Путіна беззастережно складе зброю. Натомість будуть якісь переговори. І за Україною залишиться право вирішувати, який мир буде для неї справедливим. Російська агресія не повинна бути винагороджена", - вважає американський журналіст.

Девід Ігнатіус наголосив, що найважливіше зараз є те, чи зможе Україна відкинути окупантів з усіх територій. Тоді Росія може перелякатися та погодитися на переговори.

"Щодо цього в адміністрації є чіткі переконання. Чи вся територія, яка належить Україні, відновиться одразу після закінчення війни, чи буде процес, який вестиме до цього відновлення, - одне з питань, яке, на мою думку, тихо обговорюється. Я говорив про це з українськими чиновниками. Я спілкувався з американськими офіційними особами. Ми це ще побачимо. Найважливіша річ, про яку ми з вами зараз говоримо, - це здатність України відкинути росіян, прорвати фронт, щоб сказати росіянам - ви не можете перемогти. А ми можемо взяти Крим, ми зайдемо настільки далеко, що Крим буде в зоні ризику. І в той момент, коли Росія насправді злякається того, що може статися далі, можливо, і настане момент для переговорів. Побачимо", - сказав журналіст The Washington Post.

Девід Ігнатіус вважає, що інтереси України та США нетотожні. "Між Сполученими Штатами та Україною прекрасне партнерство, але інтереси України та інтереси Сполучених Штатів не тотожні. Найближчими місяцями ми побачимо, наскільки великі ці відмінності. Президент Зеленський у своєму мирному плані говорить про відновлення всієї території", - сказав він.

Журналіст наголосив, що США взяли на себе політичні зобов’язання повернути Україні окуповані території, проте невідомо, як це відбудеться. "Це також і офіційна позиція США - ми ніколи не визнавали анексію Росією Криму чи її вторгнення на Донбас і взяли на себе політичні зобов’язання повернути цю територію Україні. Коли це відбудеться? В який спосіб? Чи станеться це з проривом українських військ через Донбас до кордону з Росією? Можливо. Чи це станеться з просуванням українських військ через Крим до Севастополя? Можливо. А, можливо, й ні, можливо, є альтернативна формула. Побачимо", - сказав він.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Збройні сили знищили МТ-ЛБ з корабельною установкою А-22 “Огонь”

понеділок, 25 вересень 2023, 0:55

Збройні сили України знищили першу російську МТ-ЛБ з пусковими установками радянського вогнеметно-запалювального корабельного комплексу А-22 “Огонь”. . Відповідні фотографії оприлюднили в соціальних мережах. . Повідомляється, що бойова машина була зн...

"Взялась обс*рати українську літературу": Діана Панченко з NewsOne подалась в "політичне літературознавство" (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 0:30

"Пам'ятаєте піддуту лярву з мураєвського NewsOne Діану Панченко? Її почала поширювати кремлівська пропаганда - це однозначно успіх!" - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продов...