"Завтра на стадіоні ми побачимо як мінімум два спектаклі. Дискусії не буде", - Роман Безсмертний

Новообраному президенту вже зараз треба бути готовим до відновлення активної розмови зі звільнення військовополонених та виконання безпекових позицій Мінських домовленостей.

Роман Безсмертний. Фото: соцмережі.

"Завтра на стадіоні ми побачимо як мінімум два спектаклі. Дискусії не відбудеться. Присутність двох кандидатів і справжні дебати – це дві великі різниці", - пише український політик та дипломат Роман Безсмертний на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Які б шоу не влаштовували політики, я закликаю всіх пам’ятати: на території нашої держави триває війна. Фронт – це таке явище, яке має здатність рухатися… Кандидатам треба думати не про шоу, а про те, як вирішувати проблему війни. Це, до речі, першочергове завдання, яке належить до повноважень президента!

Новообраному президенту вже зараз треба бути готовим до відновлення активної розмови зі звільнення військовополонених, до виконання безпекових позицій Мінських домовленостей, до діалогу з мирним населенням Донбасу, ініціативного пресингу зі сторони України.

На жаль, я не бачу цього розуміння у кандидата, який є лідером за соцдослідженнями. Біля нього також нема людини, яка б наближалася до розуміння цих тем навіть на велику відстань. В окремих представників цієї команди відбувається плутанина навіть на рівні дефініцій. Плутаються такі поняття, як переговори, діалог, консультації...

Я раджу їм не забувати: перше – у країні іде війна, друге – на руках у людей приблизно 6 млн стволів. Не дай Бог, новообране керівництво країни допустить провал. Граната, кинута не так давно біля стін Верховної Ради, буде здаватися всього-на-всього дитячою втіхою".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "А что будет на 10, 20 или 50-й день? Украинцы уже попросили Зеленского уйти в отставку", - Анти-Колорадос

неділя, 26 травень 2019, 13:30

На диби починають ставати аж надто багато тих, хто піддався протестному пориву. "На сайте президента Украины была зарегистрирована петиция за отставку президента Украины Владимир Зеленского", - пише блогер Анти-Колорадос у своїй статті, передають Патрі...

Всім бажаючим NASA запропонувало відправити своє ім'я на Марс

неділя, 26 травень 2019, 13:29

Досить заповнити реєстраційну форму, щоб вказане ім'я увійшло в список, який пізніше потрапить на панель ровера. Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору США опублікувало на своєму сайті пропозицію до всіх бажаючих залишит...