"Завжди використовують тактику "вогневого валу": Злий Одесит розповів про можливості РФ наступати та оборонятися

Росія не може забезпечити свої передові підрозділи необхідною кількістю боєприпасів ні для здійснення ефективного наступу, ні для оборони в Україні. Про це розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.

"У наступі та в обороні російські війська завжди використовують тактику "вогневого валу". Щоб здійснювати ефективний наступ в Україні, окупантам необхідний потенціал 50 тис.– 70 тис. пострілів на добу. Щоб здійснювати ефективну оборону, цей показник становить в середньому 30 тис. – 40 тис. пострілів на добу", – зазначив він.

"У даний час вони не можуть забезпечити свої передові підрозділи необхідною кількістю боєприпасів ні для здійснення ефективного наступу, ні для оборони. Ні, це не означає, що у них немає пострілів для ствольної і реактивної артилерії – це нісенітниця. Вони у них були, є і будуть завжди. Але між цими "були", "є" і "будуть" істотне значення відіграє їх кількісна складова, що критично впливає на подальші можливості російських окупаційних військ", – додав Коваленко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про азовських "бичків"... і дещо попутне... - Машовець

понеділок, 5 червень 2023, 5:58

Нещодавно... у мережі почала циркулювати так звана "доповідь начальника головного організацйно-мобілізаційного управлння гш зс рф генерал-полковника Євгена Бурдинського"... Яка, як птах Фенікс... то з'являлась на сайті мо рф, то потім пропадала з нього...

Про контрнаступ і про те що відбувається... - Serg Marco

понеділок, 5 червень 2023, 5:00

Давайте про контрнаступ і про те що відбувається одним постом, щоб зразу відповісти на всі питання. 1) Контрнаступ вже почався. 2) Більшість заяв про контрнаступ від політиків - це данина піплу який чекає контрнаступ як чемпіонат світу по футболу. І в ...