"Завжди використовують тактику "вогневого валу": Злий Одесит розповів про можливості РФ наступати та оборонятися

Росія не може забезпечити свої передові підрозділи необхідною кількістю боєприпасів ні для здійснення ефективного наступу, ні для оборони в Україні. Про це розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.

"У наступі та в обороні російські війська завжди використовують тактику "вогневого валу". Щоб здійснювати ефективний наступ в Україні, окупантам необхідний потенціал 50 тис.– 70 тис. пострілів на добу. Щоб здійснювати ефективну оборону, цей показник становить в середньому 30 тис. – 40 тис. пострілів на добу", – зазначив він.

"У даний час вони не можуть забезпечити свої передові підрозділи необхідною кількістю боєприпасів ні для здійснення ефективного наступу, ні для оборони. Ні, це не означає, що у них немає пострілів для ствольної і реактивної артилерії – це нісенітниця. Вони у них були, є і будуть завжди. Але між цими "були", "є" і "будуть" істотне значення відіграє їх кількісна складова, що критично впливає на подальші можливості російських окупаційних військ", – додав Коваленко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Просто якась приїжджа жіночка": Ольга Фреймут розповіла, як їй відмовляли у роботі в Лондоні

п’ятниця, 9 травень 2025, 14:59

Ведуча Ольга Фреймут в Україні була досить популярною, однак після переїзду до Лондона їй довелося все починати з нуля. В інтерв'ю Раміні Есхакзай вона розповіла, чому довго не могла знайти роботу, передають Патріоти України. За словами Фреймут, у Лонд...

У Путіна лишилося останнє вікно можливостей, яке зачиниться вже сьогодні, - історик

п’ятниця, 9 травень 2025, 14:22

"У Росії були два шанси вийти з нинішньої великої війни якщо не повною переможницею, то десь між позначками «перемога» і «часткова перемога» або «часткова перемога» і «нічия». Перший – наприкінці весни 2022 року, другий – наприкінці осені того ж року",...