"Зазнали невдачі, маючи перевагу у кількості": Бен Уоллес назвав три причини провалу російського бліцкригу в Україні

Блискавичне російське вторгнення в Україну провалилося тому, що окупаційні війська не забезпечили собі нормальний зв’язок, бронезахист та комплексну протиповітряну оборону. Про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Уоллес, повідомляють Патріоти України із посиланням на The Guardian.

«Росіяни зазнали невдачі, маючи перевагу у кількості. Вони могли похвалитися тим, скільки у них БМП та танків, але у них не було ні нормальної комплексної ППО, ні нормального зв'язку, ні нормальної захисної броні на їхній бронетехніці, яку Джавеліни просто розібрали. І за всієї своєї маси вони не могли рухатися далі», - зазначив він.

Він також прокоментував, як війна в Україні змінить планування НАТО. «У холодній війні у кожного з нас було визначено свої місця, ми всі знали, в якій частині німецького кордону ми будемо розгорнуті. Насправді все звелося до таких деталей, що пілоти знали цілі для свого роду „Дня Д“. Я не очікую, що у нас буде така сама деталізація, але це означає, що НАТО має прояснити, в чому полягає спільний військовий план і яку роль у ньому відіграє Великобританія», - додав Уоллес.

20 жовтня Уоллес заявив, що використання Росією безпілотників іранського виробництва є черговою ознакою стратегічної деградації російських збройних сил.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело