Збій системи? У Києві в армію призвали 12-річну дитину

Повістку прислали через двірника, який очевидно був не в курсі про реальний вік "призовника" і порадив, як уникнути призову.

У Києві повістку про призов на строкову службу в армію надіслали 12-річній дитині. Про це написала його мати - мешканка Києва Ірина Костюченко в Facebook, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що повістку прислали через двірника, який очевидно був не в курсі про реальний вік "призовника". Він же порадив жінці, як уникнути призову для її сина.

"Дзвінок у двері. "Вам повєстка! - каже двірник. - Розпишіться!" Я в шоці відкриваю, папірець, бачу ім'я середнього. Дитині 12 років! Двірник бачить, що я в шоці, каже: це з військкомату, вашому сину! ось написано "Призовна дільниця" і "За неявку по повістці штраф 119 грн". Не переживайте, мовляв, заплатите штраф - і гуляйте ще півроку", - розповіла жінка.

Жінка запитала у читачів своєї сторінки, що робити в такій абсурдній ситуації, та поділилася своїми варіантами. "Система "накинула" 5 років. Переплутала, мабуть, "2008" і "2003". Ще й одну літеру в прізвищі перекрутила. Мені з'явитися самій зі свідоцтвом про народження та довідкою зі школи, що він вчиться у 6 класі, чи разом з "жертвою системи", аби переконалися?", - додала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Після заклику влади не панікувати через коронавірус румуни ... спустошили магазини (фото)

середа, 26 лютий 2020, 21:24

Представники великих мереж супермаркетів Румунії підтвердили, що люди скуповуються, як у святкові дні, і пообіцяли, що запаси скоро будуть відновлені. Жителі Румунії почали масово скуповувати в супермаркетах продукти після заклику влади не панікувати ч...

"Ландшафтным дизайнерам нужен этот помощник"

середа, 26 лютий 2020, 21:23

Ландшафтным дизайнерам нужен этот помощник. Цена вопроса 66 тыс грн.Присоединяйтесь. И спасибо всем, кто помогает.Гривня карта ПриватБанку 5168 7573 4764 2680 Донік РоманПосилки можна відправляти на Харків новой почтой.За рахунок одержувача.1 відділенн...