Збій системи? У Києві в армію призвали 12-річну дитину

Повістку прислали через двірника, який очевидно був не в курсі про реальний вік "призовника" і порадив, як уникнути призову.

У Києві повістку про призов на строкову службу в армію надіслали 12-річній дитині. Про це написала його мати - мешканка Києва Ірина Костюченко в Facebook, передають Патріоти України.

Вона зазначила, що повістку прислали через двірника, який очевидно був не в курсі про реальний вік "призовника". Він же порадив жінці, як уникнути призову для її сина.

"Дзвінок у двері. "Вам повєстка! - каже двірник. - Розпишіться!" Я в шоці відкриваю, папірець, бачу ім'я середнього. Дитині 12 років! Двірник бачить, що я в шоці, каже: це з військкомату, вашому сину! ось написано "Призовна дільниця" і "За неявку по повістці штраф 119 грн". Не переживайте, мовляв, заплатите штраф - і гуляйте ще півроку", - розповіла жінка.

Жінка запитала у читачів своєї сторінки, що робити в такій абсурдній ситуації, та поділилася своїми варіантами. "Система "накинула" 5 років. Переплутала, мабуть, "2008" і "2003". Ще й одну літеру в прізвищі перекрутила. Мені з'явитися самій зі свідоцтвом про народження та довідкою зі школи, що він вчиться у 6 класі, чи разом з "жертвою системи", аби переконалися?", - додала вона.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відео спантеличило багатьох: У Бердянську туристи знайшли незвичайне застосування медузам

вівторок, 11 серпень 2020, 6:24

В цьому році відпочиваючі постійно скаржаться на навалу медуз. У курортному місті Бердянськ, де Азовське море захопили медузи, відпочиваючі придумали дивний "медузний" масаж. Про це повідомляють в Telegram-каналі "Це Запоріжжя", передають Патріоти Укра...

"Якщо температура висока і раптом падає нижче за 36 градусів, це свідчить, що може бути пневмонія", - імунолог

вівторок, 11 серпень 2020, 6:08

Лікар отримав патент на власну методику лікування коронавірусної інфекції. Щодня коронавірусна інфекція невблаганно забирає життя українців, статистика захворюваності невпинно зростає. Чому так відбувається і що потрібно робити у цій ситуації? Про це р...