
"Автозаправки «Glusco» сьогодні пробували відновити свою повноцінну роботу. Йдеться про мережу так званих медведчуківських АЗС. Менеджмент пояснює це технічною перевіркою обладнання. Одним словом, ніхто не збирається згортатися", - пише політолог Михайло Басараб на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Російський бізнес на території ворожих країн повинен працювати, навіть якщо буде повністю збитковим. Російські компанії є емісарами «руского міра», як і маскульт, спорт чи церква. Вони опановують простір, «мітять» територію, а зароблені гроші є лише бонусом.
Кілька років тому, здається, Михайло Гончар писав про вказівку Кремля, відповідно до якої російські олігархи мають цілеспрямовано скуповувати активи за межами Росії. І це не економічна, а політична стратегія.
Як приклад інша мережа АЗС під назвою Аmic (до війни Лукойл). Фахівці розповідають, що на цих автозаправках жахливо впали продажі пального. Це триває роками. Про прибутковість мережі в Україні й мови бути не може, але вони працюють. Менеджмент мережі не продає заправки, навіть коли надходять дуже вигідні пропозиції. Збиткові і загрожені російські підприємства в Україні не продаються і не закриваються. Бо це не бізнес, це геополітика".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...