
"Здається, Зекоманда плюнула на Зеленського, якість і достовірність його піару: "випадково заїхав в магазин в Бахмуті - всі в масках, всі розуміють", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають
Патріоти України, та продовжує:
"Ну звісно ж "випадково" там виявились камери. І випадково маски тільки рот прикривають в багатьох. А крихітна (зате чорна!) масочка на чималому обличчі Єрмака - то взагалі квінтесенція випадковості. Звісно ж, він завжди напинає маску зранку і міняє що 3-4 години, а тут випадково маленька трапилась.
Вони перестали напружуватись взагалі - Зекоманді вже не цікаво перейматись, а чи повірять виборці в чергову історію в картинках. Тоді для кого ці історії робляться? Хто має повірити? Сам Зеленський?
--
Той, хто не сидить на жорсткій самоізоляції, сам щодня може переконатись: люди переважно вже НЕ НОСЯТЬ ніяких масок. Я теж щодня переконуюсь: масок меншає і меншає на обличчях. Люди перестали вдягти маски навіть в маленьких тісних приміщеннях (в магазинчиках при заправках, скажімо). І це в Києві. А тут Бахмут".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
США і Європа все ще залишаються сильнішими разом. Війна в Ірані знову показала, перед яким складним вибором стоїть Європа в умовах нового глобального протистояння між США та Китаєм. Чи має вона підтримати тих, хто розпочав війну, що загрожує світовій е...
. Згідно з біблійною Книгою Одкровення, фінальній битві між добром і злом передуватиме низка ключових подій, зокрема пересихання річки Євфрат.
. Наукові дослідження вказують, що стародавній водний потік Близького Сходу, котрий став колискою для найда...