
У Воронезькій області РФ 24-річний так званий "герой СВО", після повернення з війни проти українців, став вчителем і розбестив восьмикласника. Про це повідомляє пропагандистський Telegram-канал Baza, передають Патріоти України.
За даними каналу, росіянин, навчався на автомеханіка в Курську, відслужив в армії та вступив до університету, бо завжди мріяв стати учителем історії. 2022 року вирушив "добровольцем" на війну вбивати українців.
Повернувшись додому з України не в цинковій труні, як більшість його співвітчизників, а живим, новоспечений "герой СВО" вирішив скористатися своїм новим "статусом" та здійснити мрію. "Ветерана" запросили викладати історію, суспільствознавство та ОБЖ в одній із шкіл. Також він вів групу з початкової військової підготовки для російських хлопчиків – майбутніх убивць.
23 травня "героя СВО" затримали. За версією слідства, історик вчинив розпусні дії щодо 15-річного восьмикласника зі своєї школи. Проти "ветерана СВО" порушили справу за статтею "Розпусні дії". Йому загрожує три роки позбавлення волі. Як ми бачимо, "герої СВО" повертаються з війни і скоюють вбивства, зґвалтування та знущання з дітей.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...