Зеленського звинуватили у плагіаті: "Є в Україні чувак, що тупо переписує те, що прочитав у модній книзі у Фейсбук", - Антон Швець

Якщо висновки у різних книгах не співпадають — "чувака" це "не гребе" взагалі.

Блогери у "Фейсбуці" дуже обурені промовою президента Зеленського, адже знайшли першоджерело, із яким вона майже повністю співпадає, зазначають Патріоти України.

Sean Brian Townsend пише у соцмережі: "Оказывается, речь Зеленского на iForum была плагиатом. Причём текст слизан в пределах одной страницы книги «The Future, Declassified», в том же самом порядке — Гутенберг, Африка, мобильный банкинг. Зеленский только добавил неповторимого блатного шарма".

Антон Швець: "Є в Україні чувак, що тупо переписує те, що прочитав у модній книзі у фейсбук, та подає як свої висновки та щей й досить безапеляційно подає. Причому.

Якщо висновки у різних книгах не співпадають — чувака це не гребе взагалі. Сьогодні одна позиція, завтра нова книга і нова позиція. Цього чувака зовут Юрій Романенко з Інстітуту Майбутнього Геращенка.

І я так розумію по Гутенбергу на айФорумі, що саме він тепер розробляє виступи Зеленскому (або глобально консультує). Ну, плюс є деякі інсайди.

Нас чекає факінг пиздець. Романенко в принципі не розуміє чому не можна х...ярити спіч тупо по книзі. Він завжди так робив і норм. В плані політичного консультування або стратегічного планування Романенко своїх думок не має. В нього є три абзаци, що він відмітив у тій книзі, чи у цій книзі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Турки продовжують володіти ініціативою в Лівії. Збито чергову російську "пташку": Огляд подій на Близькому сході від 2 квітня 2020 року

четвер, 2 квітень 2020, 23:20

Урядові сили втратили один L-39, хафтарівці купу техніки і людей. Лівія: Війська заколотника Хафтара за останню добу продовжують атакувати позиції урядових сил Лівії майже на всіх ділянках фронту. Особливо гаряче під Абу Курайном, що на схід від Місрат...

Хіти тижня. Індійські медики назвали ефективний засіб профілактики коронавірусу

четвер, 2 квітень 2020, 23:05

Вода покращує здатність організму боротися з коронавірусом за рахунок насичуваності киснем клітин. Одним із засобів зміцнення імунної системи в боротьбі з коронавірусом є питна вода. Такий висновок озвучили індійські медики, передають Патріоти України ...