Зеленського звинуватили у плагіаті: "Є в Україні чувак, що тупо переписує те, що прочитав у модній книзі у Фейсбук", - Антон Швець

Якщо висновки у різних книгах не співпадають — "чувака" це "не гребе" взагалі.

Блогери у "Фейсбуці" дуже обурені промовою президента Зеленського, адже знайшли першоджерело, із яким вона майже повністю співпадає, зазначають Патріоти України.

Sean Brian Townsend пише у соцмережі: "Оказывается, речь Зеленского на iForum была плагиатом. Причём текст слизан в пределах одной страницы книги «The Future, Declassified», в том же самом порядке — Гутенберг, Африка, мобильный банкинг. Зеленский только добавил неповторимого блатного шарма".

Антон Швець: "Є в Україні чувак, що тупо переписує те, що прочитав у модній книзі у фейсбук, та подає як свої висновки та щей й досить безапеляційно подає. Причому.

Якщо висновки у різних книгах не співпадають — чувака це не гребе взагалі. Сьогодні одна позиція, завтра нова книга і нова позиція. Цього чувака зовут Юрій Романенко з Інстітуту Майбутнього Геращенка.

І я так розумію по Гутенбергу на айФорумі, що саме він тепер розробляє виступи Зеленскому (або глобально консультує). Ну, плюс є деякі інсайди.

Нас чекає факінг пиздець. Романенко в принципі не розуміє чому не можна х...ярити спіч тупо по книзі. Він завжди так робив і норм. В плані політичного консультування або стратегічного планування Романенко своїх думок не має. В нього є три абзаци, що він відмітив у тій книзі, чи у цій книзі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Як я отримувала водійські права в Америці", - українська журналістка

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:45

Із закордонними водійськими правами у США можна їздити лише кілька місяців. "Із теорією все просто: вивчаєш правила штату, далі у додатку на телефоні тренуєшся проходити пробні тести і потім складаєш іспит у найближчому відділку DMV. «Ти звідки, з Німе...

Хіти тижня. 10 причин, чому вам слід їсти яблука

вівторок, 22 жовтень 2019, 22:30

Хрумкі, соковиті, корисні, ще й недорого коштують - усе це про яблука! 10 причин, чому яблука корисні для здоров’я, - передають Патріоти України з посиланням на Healthline.