"Зеленський досі щиро вважає, що очільник позаконституційної структури з обслуговування потреб голови держави є "майже другою людиною в державі", - політтехнолог Голобуцький

Президент не вважав за потрібне почитати Конституцію перед початком передвиборчої кампанії і не мав потреби прочитати Основний Закон бодай в частині власних повноважень і структури влади, вже перебуваючи на посаді.

"Зеленський в інтерв'ю УП (котре вийде згодом) про екс-голову Офісу президента А.Богдана: "Не треба показувати свою владу там, де це неправильно. Треба іноді вмикати дипломатію, тому що ВІН БУВ У ДЕРЖАВІ МАЙЖЕ ДРУГА ЛЮДИНА, НУ, Я ТАК ВВАЖАЮ. Але не треба всім показувати, що ти є друга людина", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Коли я побачив, що Андрюха не бачить, як влада його з’їдає, точно з’їсть, і закінчиться все дуже погано, я прийняв рішення про те, що нам треба… Я вважаю, що з самого початку у мене було неправильне рішення з ним через голову Офісу. Тому що з самого початку я вважав, що він сильний юрист, він хоче саджати, те, що він казав, і він повинен іти на генпрокурора. Я так вважав. Я з самого початку хотів, щоб він був потужним генеральним прокурором України… Тому, мені здається, що я врятував його від влади. Я не впевнений, що він зараз також так думає, але це вже його справа. ...Ми з ним зараз не спілкуємось".

--
Ще раз: шостий президент досі щиро вважає, що очільник позаконституційної структури з обслуговування потреб голови держави є "майже другою людиною в державі". Не голова ВР. Навіть не голова Уряду. Голова обслуговуючої структури, чиї функції не прописані в Конституції. Хоча, зрештою, шостий президент і мерів досі щиро вважає нижньою ланкою виконавчої влади, напряму підпорядкованою йому особисто.

Отже, Зеленський не вважав за потрібне почитати Конституцію перед початком передвиборчої кампанії, і не мав потреби прочитати Основний Закон бодай в частині власних повноважень і структури влади і за більш як рік перебування на посаді. Формально це крайній ступінь неповаги до держави і громадян. І те, що виборцям Зеленського це байдуже, не робить ситуацію більш прийнятною.

Повертаючись до питання голови Офісу президента: зараз на цій посаді А. Єрмак, і він, здається, абсолютно влаштовує Зеленського - аж до ігнорування очевидно корупційних прецедентів. Значить, Зеленському Єрмак "не показує, що є другою людиною"? Влада Єрмака "не з'їдає"? Він "порається з владою", влада "корисна його особистості"? Єрмака не треба "рятувати від влади"?

Вся ця історія демонструє, в якому ж інформаційному коконі перебуває сам Зеленський. Здається, до нього дійсно не допускають негативу в жодному варіанті. А до ФБ він і сам не ходить - бо тут "критики і порохоботи".

Ймовірно, коли ситуація розжариться до соціального вибуху, Зеленський буде щиро здивований, для нього це буде цілковитим сюрпризом, котрого ніщо не передвіщувало".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як "бідолашне" не ховалося: Нацгвардійці вислідили і знищили російський танк

середа, 24 червень 2026, 15:26

Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...

Не всі знають: Справжнє значення старовинного українського слова "оболонь"

середа, 24 червень 2026, 14:32

Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...