"Зеленський може бути непоганою людиною, але абсолютно не компетентним держслужбовцем, якому до того ж і не фартить", - блогер

Історія про невезучість Зеленського почалась із його першої офіційної поїздки до Франції, яка співпала із пожежею в соборі Паризької Богоматері.

"Те, про, що я дуже обережно казав ще рік назад, наразі стає беззаперечною істиною для доброї половини українців. Володимир Зеленський – не фартовий. Він може бути непоганою людиною, добрим сім’янином, прекрасним батьком і відмінним другом, але при цьому абсолютно не компетентним держслужбовцем, якому до того ж і не фартить", - пише у своєму блозі Микола Мельник, передають Патріоти України, та продовжує:

"Зеленського з величезною натяжкою можна порівняти із російським царем Миколою ІІ. Всі сучасники кажуть про його прекрасні людські якості, але злий рок долі саме на його царювання поклав найтяжчі історичні виклики, до яких він суто ментально був не готовий. І він був настільки не компетентний, що не зумів зробити головного в житті чоловіка – врятувати життя своєї родини.

Ну або ще можна привести у приклад Вихід євреїв з Єгипту. Тодішній фараон був абсолютно не винен в тому, що на його час правління припало бажання Бога вивести євреїв у Землю Обітовану. За великим рахунком не його провина, що він від початку не зрозумів, з чим має справу, але саме на ньому лежить відповідальність за вмерлого сина.

Історія про невезучість Зеленського почалась із його першої офіційної поїздки до Франції, яка співпала із пожежею в соборі Паризької Богоматері. Тоді з того посміялись лише віддані порохоботи і то не всі, бо Давід Арахамія вже зрозумів, що ПАПа не пройде, а відповідно, можна не ржати над тупими жартами Березовця.

Але, як показала практика, в жарті жарту майже не знайшлось. Через свою кричущу некомпетентність Зеленський віддав країну в управління фінансово-промисловим групам і фавориту Андрію Богдану. Зрозуміло, що ні про які перспективи держави в цій ситуації навіть не слід заікатись, але якось воно їхало.

Нормою стали факапи пресслужби на чолі з Ю.Мендель, що не відворотньо, коли береш на роботу людину без нормального досвіду. Хамство з журналістами з боку влади. Корупційні скандали. Але якось воно їхало.

Наступною ознакою нефаровості стала поїздка ЗЕ в Оман. Мало того, що вона була погано організована, так ще й була завалена комунікація з боку ЗЕ, помножена на ідіотичні заяви, що за рейс заплатила дружина. На фоні всього цього смерть султану Омана, який, до речі не те, що хворів, а об’єктивно мав вмерти в січні (про це йому повідомили лікарі бельгійського госпіталю Universitair Ziekenhuis Leuven) знов звернула увагу на певну нефартовість Зеленського.

Коли тільки починалось планування поїздки Зеленського в Ватикан, навіть я сказав: "Боже, бережи Італію", – але трохи не вберіг. І звичайно це не провина ЗЕ, але йому знов не пощастило бути не в тому місці і не в той час.

Зараз ми бачимо карантин, реальне зубожіння населення, руйнацію економіки, стендап-виступи від Зеленського, який хоча і залучає великий бізнес до вирішення проблем держави, але в середньостроковій перспективі – знищує владну вертикаль. На фоні цього всього пожежі і пилові бурі не так вже й страшні. Врешті-решт Чорнобильські ліси постійно горять, а пилові бурі, то лише наслідок теплої і сухої зими. І ЗЕ от реально НЕМАЄ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ЦИХ ПРИРОДНІХ ЯВИЩ, але народу то вже все не цікаво.

Тож єдиним прийнятним виходом для нього і України було б розлучення. Мирне, добре, без розбитого посуду. Бо в інакшому випадку буде, як завжди. З мордобоєм і розваленою хатою. І я повторюсь: не тому, що Зе – погана людина, а тому, що він веде цю країну в провалля, але весело і з танцями. P.S. І щось мені здається, що разом із чотирма вершниками їхав ще й віслючок, який голосно іржав...".

Джерело: Site.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Якби долю нашої держави вирішували уболівальники боксу, то ніякої України вже би не було", - журналіст

середа, 28 жовтень 2020, 12:59

Антиукраїнські сили, та ті, хто їм співчуває, а таких серед нас відсотків щонайменше сорок, відчули тривогу – Україна почала ставати українською. Тому взялися за всіх, зокрема, за боксерів. "Спортивні уболівальники бувають різні. Уболівальники шахів, я...

"Настоящий оптимист это не тот, кто первым кричит "ура", а тот, кто последним шепчет "пиз**ц", - Сазонов

середа, 28 жовтень 2020, 12:30

"Слуги народу" намагаються бути "справжніми оптимістами". "Настоящий оптимист это не тот, кто первым кричит "Ура", а тот, кто последним шепчет "пиз@ец". При подведении итогов этих выборах "Ура" кричали все, соревнуясь в громкости. Второе слово использо...