
Президент Зеленський нібито під тиском олігарха Коломойського у вівторок, 4 березня, відправить у відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Про це з посиланням на джерело в Офісі президента повідомляє Telegram-канал "Легітимний", зазначають Патріоти України.
"Наш источник из Офиса Президента сообщает, что после вчерашнего обострения конфликта с Игорем Коломойским Зеленский принял окончательное решение по Гончаруку. Кабинет Министров отправят в отставку 4 марта, именно для этого созвана внеочередная сессия Верховной Рады.
В четверг, после встречи с ключевыми членами Зе-команды, президент поехал на переговоры к Игорю Коломойскому. В итоге кейс закрыли в пользу Коломойского. После того как люди днепровского олигарха заблокировали офис Центрэнерго, в воздухе запахло политическим кризисом. Менеджмент предприятия меняли по инициативе Гончарука и олигарх решил пойти в наступление. Сейчас, очевидно, что это было поднятие ставок в игре за премьерский кейс.
Игорь Валерьевич пообещал спустить ситуацию с “Центрэнерго” на тормоза и попросил за это снести Гончарука - персонально, а вместе с ним и весь Кабмин."
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...