"Зеленский предлагает сильно повысить пенсии пенсионерам 80+. Что тут можно сказать", - політолог

Прив'язка до віку обезцінює принцип, згідно з яким пенсії нараховуються в залежності від трудового стажу та внесків.

"Тут Владимир Зеленский анонсировал новую программу повышения пенсий, в зависимости от возраста пенсионеров. Не могу не отреагировать, коротко", - пише політолог Олеся Яхно на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Итак, Зеленский предлагает сильно повысить пенсии – от 400 до 1000 грн – пенсионерам, которым 80 +. На такое повышение, по словам Зеленского, в 2020 году планируется выделить 13 млрд.грн.

Ну что тут сказать? Во-первых, большая часть пенсионеров может не дожить до такого повышения (средний возраст в Украине для женщин – 77 лет, для мужчин – 67 лет). Во-вторых, привязка к возрасту обессмысливает принцип, согласно которому пенсии начисляются в зависимости от трудового стажа и взносов в Пенсионный фонд, а не возраста. В общем, популизм".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "На Московии дело хуже, чем это можно представить, и это не может не радовать", - Анти-Колорадос

неділя, 20 вересень 2020, 2:00

Знамениті фабрики тролів або ботоферми товариша Пригожина вискочили на мілину через відсутність жирної видобутку їх шефа в Лівії або Сирії. "Вчера российская пресса живо обсуждала новость, которая в общем, смотрелась вполне правдоподобно. Уже понятно, ...

Хіти тижня. Зірки говорять: П'ять знаків Зодіаку знайдуть щастя й кохання до кінця 2020 року

неділя, 20 вересень 2020, 0:10

На деяких представників зодіакального сузір'я чекають любовні пригоди. Тільцям для того, щоб зустріти кохання, варто відпустити старі образи й ситуації. Не бійтеся розповісти про свої почуття людині, яка вам не байдужа. До кінця року у Близнюків буде б...