"Зеленський в інтерв'ю УП про спілкування з Коломойським:" Іноді буває [спілкуюсь]. Він мені може написати смску: "зверніть увагу на енергетичну ситуацію в країні", "треба щось зробити з тарифами". Ну, такий він є. Він не згоден із одним, з другим, з третім", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Він людина холеричного складу. У нього свої думки, така людина, впливова людина. В Україні у нього є підприємства, зрозуміло, що він вже там 20-30 років, я не знаю, скільки в бізнесі. А у нас бізнес і політика – це речі, які, на жаль, одне без одного не можуть жити".
--
Тобто, Зеленський прямим текстом зізнався, що олігарх Коломойський час від часу диктує йому плани і визначає певні дії. Є шанс, що Зеленський просто знов не зрозумів, що саме сказав. Але шанс невеликий. Шостий президент цілком в курсі неприйнятності подібної практики ні з точки зору закону, ні з точки зору відкритої політики. Він в курсі, що такі контакти є токсичними. Він в курсі, які наслідки зафіксований факт подібного спілкування має в тій же Європі чи Америці. Але просто не вважає це загрозою для себе.
Зеленський досі впевнений в тому, що має "абсолютну владу" (як це зазначив А.Богдан у сьогоднішньому зверненні до Зеленського) - і це дає йому тотальний карт-бланш та звільняє від "політичних і правових умовностей", котрими скуті політики в демократичних країнах. Зацікавлених в тому, щоб зламати цю впевненість, в оточенні Зеленського немає".
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...