"Зеленський сам визнав участь у діях, які можна кваліфікувати, як державну зраду", - Мирослав Гай

"Президент Зеленський в ефірі 1+1 визнав, що особисто попередив Лукашенка про операцію українських та іноземних спецслужб із затримання так званих «вагнерівців», - пише волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це означає декілька речей:

1. Всі хто казали, що операції не було – свідомо брехали. Довіри цим людям ніколи не було для розумної аудиторії. Тепер не буде і у довірливої. Ті хто брехали, що операції не було – злочинці.

2. Президент особисто визнав участь у діях, які можна кваліфікувати, як державна зрада на користь диктаторів Лукашенка і Путіна. Ця дія могла бути несвідомою, імпульсивною, глупою.

Можливо Зеленський хотів досягнути іншого результату. Але вийшла дія на користь РФ. Є ознаки державної зради і зради ним наших спецслужб та міжнародних партнерів.

3. Ця дія Зеленського підірве довіру наших партнерів до України. Вже підірвала.

Проводити з нами масштабні спільні таємні операції ніхто більше не буде. Поновлювати довіру доведеться вже наступній владі і забере це багато років та і не факт, що вдасться".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

Тарифи зростають, а субсидій видають все менше: Важлива інформація до опалювального сезону

неділя, 25 липень 2021, 7:10

У світлі останніх змін в законодавстві отримати її стане все складніше, а одержувачів субсидій і зовсім може очікувати перевірка, за результатами якої вони можуть втратити даний вид допомоги від держави. Хоча на вулиці стоїть спекотна погода, над питан...