"Зеленський сприймає свою президентську діяльність як продовження телевізійного серіалу", - Портников

Рейтинги, софіти, всенародна популярність і ніякої відповідальності. Відповідальність – вона на інших.

"Весь "сухий залишок" пресконференції Володимира Зеленського, присвяченої першій річниці його інавгурації – декларація президентової готовності балотуватися на другий термін", - пише Віталій Портников у своїй статті, передають Патріоти України, та продовжує:

"Таким чином, "обнулилася" ще одна обіцянка Зеленського, яку той давав під час передвиборчої кампанії. Тоді він запевняв співвітчизників, що не зацікавлений у владі й іде на один термін.

Але вже тоді було зрозуміло, що колишньому телевізійному комікові сподобається перебування в офісі голови держави, і він не зможе так швидко від цього відмовитися. Тому що Зеленський сприймає свою президентську діяльність як продовження телевізійного серіалу – рейтинги, софіти, всенародна популярність і ніякої відповідальності. Відповідальність – вона на інших.

Саме тому Зеленський не обіцяє співгромадянам кадрової стабільності. Адже якщо він збирається балотуватися знову, йому необхідно постійно, за взірцем Лукашенка, "перетрахувати" український уряд, проводити дострокові парламентські вибори, змінювати керівників Генеральної прокуратури й інших силових структур.

Тому що саме ці люди будуть винні в тому, що в Зеленського нічого не виходить. А ще – "кадровий голод", яким тепер пояснюють хронічну нездатність очільника держави добирати професійні кадри. А ще – медіа, які не можуть оцінити намірів чесної людини, яка вболіває за країну. А ще ...

Це – класична поведінка популіста, який завдяки щасливому для себе збігові обставин, олігархічній солідарності та суспільній деградації стає на чолі країни. За такого підходу до управління – якщо ще й ураховувати, що прихильники Зеленського дійсно ставляться до нього як до "свого хлопця", якому все заважає здійснити зміни, про зміст яких не знають ані сам Зеленський, ані його виборці – можна зберегти високий рейтинг. Можна зберегти довіру. А ось країну можна втратити".

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Зеленский вместо победы на выборах схлопотал пощечину. Свято верил, что сумеет подтянуть своего удельного избирателя и запустил незаконную и глупую акцию с опросом", - політолог

субота, 31 жовтень 2020, 0:35

"То, что произошло с явкой на местных выборах, вполне можно объяснить чисто психологическим эффектом. Такие вещи хорошо известны - после большой вспышки активности и большой веры, когда ожидания не оправдываются, наступает абсолютно прогнозированный и ...

Хіти тижня. Розгадано ще одну загадку родом з СРСР

субота, 31 жовтень 2020, 0:10

Для НЕ випускання дизельних автомобілів у СРСР було кілька вагомих причин. "В наше время никого не удивишь дизельными легковыми автомобилями. А вот во времена СССР такие машины были редкостью", пише автопортал car, передають Патріоти України. История в...