
"Зеленський під час візиту на Черкащину прокоментував заяву телеведучої "Суспільного" Мирослави Барчук про тиск на журналістів з боку Офісу президента: "Я тисну сьогодні вже на всіх - на олігархів, на бізнес, тепер на Барчук... Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або голова Офісу - я обов'язково розберуся. У цілому дивно виглядає, що державне телебачення каже про тиск з боку держави", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Ясно, що темники існують. Ясно, що в ОП є відповідальні за темники і за скерування представників Зекоманди на конкретні ефіри (або за заборону присутності на певних ефірах). Але коли Зеленський ще й піарників своїх захищає,а не тільки голову ОП, помічників та інших наближених осіб, - це вже дуже погано для президента. Це взагалі «погана комунікація».
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...