"Зеленський тепер ще й піарників своїх захищає, а не тільки голову ОП, помічників та інших наближених осіб", - політтехнолог Голобуцький

"Зеленський під час візиту на Черкащину прокоментував заяву телеведучої "Суспільного" Мирослави Барчук про тиск на журналістів з боку Офісу президента: "Я тисну сьогодні вже на всіх - на олігархів, на бізнес, тепер на Барчук... Якщо вона покаже, що я особисто їй щось говорив або голова Офісу - я обов'язково розберуся. У цілому дивно виглядає, що державне телебачення каже про тиск з боку держави", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ясно, що темники існують. Ясно, що в ОП є відповідальні за темники і за скерування представників Зекоманди на конкретні ефіри (або за заборону присутності на певних ефірах). Але коли Зеленський ще й піарників своїх захищає,а не тільки голову ОП, помічників та інших наближених осіб, - це вже дуже погано для президента. Це взагалі «погана комунікація».

Зрештою, Зеленський публічно вимагає доведення очевидних речей – щоб буквально ловили за руку, отримували фото, відеодокази, свідків, особисте зізнання, ще щось... Але в тому ж питанні вагнергейту ніхто не потребує відео чи аудіо дзвінка, як «хтось» зливає дані державної таємниці про плановану спецоперацію щодо терористів.
Нікому не потрібні кадри, де Зеленський особисто відносить валізку з грошима до банку, щоб покласти сумнівного походження гроші на офшорні рахунки. В кожному випадку достатньо публічної заяви від експертів чи журналістів – від тієї ж Мирослави Барчук, - щоб за певний час це стало доконаним фактом для українців і не тільки для них".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кое-что о текущем моменте..." - Машовець

неділя, 5 грудень 2021, 6:30

или "старая песня о главном. Джерело

"​Когда Путин нападет-2", - блог

неділя, 5 грудень 2021, 5:45

Утро началось с прочтения очередной душераздирающий статьи в WashPost о 175 тыс. российских солдат, которые не дадут нам спокойно доесть оливье. Джерело