"Зеленський вирішив домовлятися з... Трампом?" - Борислав Береза

"Fox News повідомляє, що президент України Володимир Зеленський заявив про свою готовність обговорити з Дональдом Трампом його мирний план. "Поговорімо з ним і дамо можливість продемонструвати, які кроки є в його формулі миру. Я готовий (з ним зустрітись). Якщо він має чіткий мирний план, він може поділитися ним зі мною", – сказав Зеленський. Я думав, що цей урок на Банковій вивчили. Схоже, що ні", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ок, поясню, чому заява Зеленського про готовність обговорити з Дональдом Трампом його мирний план - це ні про що.

По пунктах:

1. У Трампа немає мирного плану, який би влаштовував Україну. Що обговорювати?

2. Трамп не поважає Зеленського, і в них немає особистих дружніх відносин. Тож переконати Трампа Зеленському не вдасться.

3. Трамп робить лише те, що йому вигідно, його особисто підсилює та йде по сценарію його обрання у президенти. Навіщо йому зустріч із Зеленським?

4. Трамп орієнтується на своїх спонсорів, лідерів суспільної думки та релігійних лідерів, які впливають на думки виборців. Зеленський не є кимось із цих осіб.

5. Я казав, що треба запускати десант з колишніх прем'єрів, міністрів МЗС, депутатів та дипломатів, у яких є особисті дружні зв'язки з республіканцями. У Зеленського їх немає.

6. Щоб змінити ситуацію, треба працювати в інформпросторі з республіканськими лідерами суспільної думки та нашою діаспорою, яка голосує за республіканців. Досить? Чи вже зрозуміли?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сподівались встигнуть до надходження американської допомоги до ЗСУ: Передчасний наступ на півночі Харківщини став для Росії провалтним – ISW

неділя, 26 травень 2024, 7:15

На думку аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), передчасний початок російських наступальних операцій підірвав успіх Росії на півночі Харківської області. . Згідно з проаналізованими даними, аналітики роблять висновок, що російські війська розпочал...

Народні прикмети на 26 травня. Вдалий день для рибалок. Що не можна робити із грошима, щоб не притягнути бідність

неділя, 26 травень 2024, 7:05

26 травня православні в Україні та світі відзначають свято апостолів Карпа й Алфея, пам'ять мучеників Аверкія з Оленою і свято відновлення Михайлівського Золотоверхого Собору. Апостол Карп був учнем і супутником апостола Павла. Він супроводжував Павла ...