"Зеленський вирішив, що якраз час прополоти зелень, але деякі моменти викликають серйозні питання", - політтехнолог Голобуцький

Олексій Любченко. Фото: Ліга.net.

"Зеленський вирішив, що якраз час прополоти зелень: разом зі Степановим (на нього образились за надмірну медійну активність "я врешті домовився про 42 млн доз вакцин"? Чи, як це формулювалось за Кучми, "за роботу на власний політичний імідж") вирішили загребти ще кількох", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Те, що врешті міняють міністра інфраструктури В.Криклія - "нарешті", що називається. За всіх корупційних скандалів в галузі, за те, що робиться на Укрзалізниці - там в принципі не може виникати питань зі звільненням.
А от з міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігорем Петрашком якось дивно. Він рік, як прийшов: призначили Петрашка якраз під час локдауну, в березні 2020-го. Факапів ніби не було особливих. Але справа навіть не в гіпотетичній провині Петрашка. А в тому, ким його обіцяли замінити.
Нова, прекрасна і працьовита кандидатура на міністра економіки - талановитий Любченко. Настільки талановитий, що його примудрились в якийсь спосіб не люструвати як податківця часів Януковича і Сім'ї, а призначити до ДПС. Планам на кар'єрне зростання Любченка в жоден спосіб не заважають ні постійні скандали довкола нього (найпопулярніші - новенький Porshche його сина та втеча Любченка із місця ДТП в незадекларованій машині зі «скрученими» номерами) ні купа майна і нерухомості за практично пролетарського задекларованого доходу.
Мабуть, дійсно неймовірно талановитий і цінний кадр. Але, може, владі варто таки ще раз ретельно подумати - нахіба?".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

понеділок, 14 червень 2021, 18:00

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві. Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франц...

Вождь, богом даний і правдивий

понеділок, 14 червень 2021, 16:05

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді