
Співробітники українських спецслужб сьогодні, 5 грудня, вранці вдарили безпілотниками по низці військових об'єктів росіян на території тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на джерела, інформують Патріоти України.
За інформацією джерел, дрони Служби безпеки України вразили: радіолокаційну систему "Небо-М" в районі селища Багерове, стоянку гелікоптерів, радіолокаційну систему П-18 "Терек" та систему управління зенітно-ракетних підрозділів "Байкал-1М" біля Стрілкового.
Вони додали, що так СБУ привітала окупантів з Міжнародним днем волонтера і вкотре нагадала, що українська земля буквально горітиме у загарбників під ногами. Також безпілотники Служби безпеки України та Головного управління розвідки МОУ атакували "Морський нафтовий термінал" у Феодосії.
За словами співрозмовника УП, це важливий інфраструктурний об'єкт, який забезпечує паливом російські війська. Хоча окупанти звітували про збиття українських безпілотників, джерело запевняє, що дрони влучили по цілі, а наслідки для росіян доволі суттєві (на території термінала розташовані близько 30 резервуарів палива).
Зазначимо, що російська влада вранці повідомила про атаку безпілотників на Крим. Міноборони РФ заявляло про 41 БПЛА. Про наслідки не повідомлялося. Вибухи чули у Керчі, Феодосії, Севастополі та Старому Криму.
Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...