"Жалкая бледная моль, гэбэшный демагог и лжец Путин, его на дебатах мог бы испепелить любой", - Слава Рабінович

Дебати кандидатів у президенти, як в Україні, могли би стати справжнім кошмаром для російського "лідера".

Путін під час дебатів виглядав би непереконливо? Фото: ТАСС.

"Представляете, что бы произошло с Путиным, если бы он был обязан участвовать в таких дебатах, при выборах, к которым были бы допущены все кандидаты, имеющие на это право? И я имею в виду только 2000 и 2004 гг., потому что с 2008 г.", - пише російський блогер та фінансист Слава Рабінович, передають Патріоти України, та продовжує:

"Путин просто не имел права баллотироваться на выборах президента (так как двумя сроками подряд достиг конституционного предела президентских полномочий для одного и того же лица – ещё в 2008 г.). С 2012 г. Путин – просто самозванец и государственный преступник, который должен быть не на президентских дебатах, а в тюрьме.

Но в принципе, а? Жалкая бледная моль, гэбэшный демагог и лжец Путин, его на дебатах мог бы испепелить любой, абсолютно любой нормальный кандидат. Испепелить так, что от Путина не осталось бы и следа!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Для новообраного президента виготовили іменний наконечник президентського штандарту

понеділок, 6 липень 2020, 0:10

Фахівець із державних атрибутів Олександр Сопов срібну пластину з прізвищем новообраного президента до інавгурації робить уже для четвертого гаранта Конституції. Стислі терміни підготовки до інавгурації позначилися на темпах підготовки до церемонії пер...

“Дозор” провів рейд на Прип’яті та Дніпрі

понеділок, 6 липень 2020, 0:05

10-й окремий загін оперативного реагування «ДОЗОР» розпочав рейдові дії в прикордонних районах на річкових ділянках Дніпра та Прип’яті. Під час рейду правоохоронці здійснили перевірку законності підстав перебування в контрольованих прикордонних районах...