"Жалкая бледная моль, гэбэшный демагог и лжец Путин, его на дебатах мог бы испепелить любой", - Слава Рабінович

Дебати кандидатів у президенти, як в Україні, могли би стати справжнім кошмаром для російського "лідера".

Путін під час дебатів виглядав би непереконливо? Фото: ТАСС.

"Представляете, что бы произошло с Путиным, если бы он был обязан участвовать в таких дебатах, при выборах, к которым были бы допущены все кандидаты, имеющие на это право? И я имею в виду только 2000 и 2004 гг., потому что с 2008 г.", - пише російський блогер та фінансист Слава Рабінович, передають Патріоти України, та продовжує:

"Путин просто не имел права баллотироваться на выборах президента (так как двумя сроками подряд достиг конституционного предела президентских полномочий для одного и того же лица – ещё в 2008 г.). С 2012 г. Путин – просто самозванец и государственный преступник, который должен быть не на президентских дебатах, а в тюрьме.

Но в принципе, а? Жалкая бледная моль, гэбэшный демагог и лжец Путин, его на дебатах мог бы испепелить любой, абсолютно любой нормальный кандидат. Испепелить так, что от Путина не осталось бы и следа!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Танки идут на Донецк!": Терористи "ДНР" б'ються в істериці через наступ ЗСУ (відео)

субота, 7 грудень 2019, 23:29

У Дніпрі помітили цілий ешелон з танками T-64, що серйозно стурбувало терористів «ДНР», які передбачають, що Україна нібито готує наступ на непідконтрольний українській владі Донецьк. Про це на своїй сторінці в Твіттері написав так званий «спікер народ...

КіберПутін: Москва мріє про Вагнера зі штучним інтелектом

субота, 7 грудень 2019, 23:15

Кремль хоче розвивати ШІ для військових потреб і нібито для полегшення життя росіян. Про це у своєму блозі пише оглядач Владислав Гірман, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "В Сочи в четверг, 5 декабря, состоялся Международный форум д...