Співак Віталій Козловський, який є бійцем четвертої бригади оперативного призначення Національної гвардії України Рубіж, показав, як проходить його служба на передовій. На сторінці в Instagram Козловський опублікував відео з побратимами й розповів, які плюси й мінуси від дощу на передовій. На ролик захисник стоїть у багнюці під дощем, передають Патріоти України.
«Знаєте, що на передовій одночасно і добре і погано? Дощ. З одного боку — усе сире, у багні й бліндаж заливає. З іншого — це можливість безпечно виїхати з позицій і вивезти техніку. Бо в дощ ворог не підіймає свої безпілотники й можна їхати у відносній безпеці. На відео ми сміємося і жартуємо, бо до того я сказав, що буду піснями викликати дощ. Як бачите, подіяло. Дуже поважаю та люблю цих Людей!» — зазначив артист.
Свій коментар під відео Козловського залишив Анатолій Анатоліч. «Тримайтеся, друже», — написав ведучий.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького