Президенту Росії Володимиру Путіну поставили умовний дедлайн щодо закінчення розв'язаної війни проти України до 15 листопада. У цей день на Балі повинен проходити саміт G-20. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.
За його словами, сталося це у середині вересня на саміті Шанхайської організації співробітництва (ШОС): "Лідери Індії та Китаю сказали Путіну, що він почав війну не в той час і не в тому місці і порекомендували завершити її якомога швидше. Він відповів на це, що і сам цього хоче".
"Ймовірно, до цієї дати – 15 листопада – Путін хотів закінчити основну фазу війни і почати переговори з Україною. Глава Кремля міг би вважати початок переговорів своєю перемогою. Також він міг би стверджувати, що це шлях до завершення війни", – додав Жданов.
Експерт додав, що умови гри змінює оголошення Путіним анексії нових українських територій: "Як зазначало військово-політичне керівництво України, після такої заяви ні про які переговори вже не буде й мови. У Росії єдиний шлях – військова поразка".
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...