Жданов розвіяв популярний міф про контрнаступ ЗСУ

Ніякої зупинки контрнаступу Збройних сил України немає. Як зазначив військовий експерт Олег Жданов, інформація про зупинку - домисли і припущення різних політиків, чиновників і аналітиків, передають Патріоти України.

"Потрібно підібрати момент, коли вчасно треба почати контрнаступ. Сказати, що він затримується, сьогодні неможливо, тому що дати звучали на самому початку лютого - кінець травня і початок червня", - зазначив експерт.

Жданов припустив, що очікується готовність військ: "Напрямки визначені, дати визначені... Треба війська розставити на вихідні позиції. Саме цей етап йде".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

ЗСУ озброять дистанційно-керованими турелями "ШаБля"

понеділок, 25 вересень 2023, 5:00

Міністерство оборони України допустило до експлуатації в ЗСУ перший дистанційно-керований бойовий модуль «ШаБля». . Про це у п’ятницю 22 вересня повідомили на сайті оборонного відомства. . Ця турель може бути оснащена різною зброєю та встановлюватися...

Збройні сили знищили МТ-ЛБ з корабельною установкою А-22 "Огонь"

понеділок, 25 вересень 2023, 0:55

Збройні сили України знищили першу російську МТ-ЛБ з пусковими установками радянського вогнеметно-запалювального корабельного комплексу А-22 “Огонь”. . Відповідні фотографії оприлюднили в соціальних мережах. . Повідомляється, що бойова машина була зн...