Жданов спрогнозував, чи зможе РФ накопичити 100-тисячне угруповання в Білорусі для повторного наступу на Київ

Військовий експерт Олег Жданов розповів, чи зможе Росія накопичити 100-тисячне угруповання у Білорусі для повторного наступу на Київ. Про це Жданов повідомив на своєму YouTube-каналі 26 листопада, передають Патріоти України.

"Вони (російське військове керівництво – ред.) не те, що найближчими місяцями не зберуть 100-тисячне угруповання, вони вже звідти забирають людей, вважаючи, що білоруська армія їх піднатаскала і підготувала. Там, і справді, у навчальних центрах білоруські інструктори готують цих мобілізованих, яких везе туди Російська Федерація", - зазначив він.

Жданов наголосив, що мобілізованих росіян до Білорусі завозили ешелонами, а звідти їх вивозять в екстреному порядку літаками. "Тому, коли вони там зможуть нзібрати 100 тисяч, – це одному Богу відомо. Тим паче, якщо така тенденція зберігатиметься, і ми триматимемо стабільно кількість російських втрат – не менше батальйону на добу, – то, я думаю, що накопичення там 100-тисячного угруповання – це нереальний план для Російської Федерації. Крім того, ви не забувайте, що у Росії тане озброєння, яке сьогодні можна поставити у стрій, щоб воно було здатне виконувати бойові завдання", - підсумував експерт.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Це вже далеко не колишні Т-72 "Уралвагонзаводу": Характеристики польських танків PT-91 Twardy, які незабаром передадуть Україні

неділя, 29 січень 2023, 5:00

PT-91 Twardy поки не постачався до України, але нашим танкістам він знайомий. Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький повідомив про те, що Польща додатково посилить Збройні Сили України 60 танками, з яких буде 30 одиниць PT-91 Twardy, 14 Leopard 2 та...