Жертва ATACMS: Внаслідок удару по аеродрому в Бердянську ліквідовано топ-офіцера РФ (фото)

У Росії почались похорони окупантів, ліквідованих внаслідок ударів ATACMS по ворожих аеродромах на окупованих територіях. Пропагандисти вже розпочали публікувати перші некрологи, передають Патріоти України.

Зокрема, днями у Тверській області поховали майора Сергія Короленка. Як пишуть російські ЗМІ, його ліквідували 17 жовтня. Ймовірно, це було внаслідок удару по аеродрому в Бердянську, адже "мінуснутий" майор займав посаду старшого інженера авіаційної служби 696 дослідно-інструкторського вертолітного полку 344 Державного центру бойового застосування і перенавчання льотного складу Міноборони РФ.

Попрощатися із загарбником прийшла місцева влада.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...