У російському суспільстві сталося часткове "прозріння" у зв'язку з заколотом засновника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. За словами опозиційного журналіста Майкла Накі, заколот можна охарактеризувати як фізичну наочну демонстрацію того, що влада Путіна в Кремлі нестійка, передають Патріоти України.
Всупереч повістці місцевих пропагандистів, що народ РФ в дні заколоту був повністю на боці президента, реальність - зовсім інша, підкреслив він. "Жителі Ростова не вийшли грудьми зупиняти танки ПВК "Вагнер", щоб Володимир Путін спокійно сидів у Кремлі. На всьому шляху проходження групи "Вагнер" не знайшлося практично нікого, хто спробував би перешкодити їх просуванню", - вказав Накі.
Журналіст проаналізував, що рух "вагнерівців", судячи з заколоту, підтримали всі: починаючи від силовиків РФ й закінчуючи даішниками, а також звичайним населенням. Єдиною "жертвою" стали військові льотчики: "Ні про яке єднання мови бути не може, групу "Вагнер" з Ростова проводжали оплесками, попри заяву Путіна, що всі вони зрадники та бунтівники", - нагадав він.
За словами Накі, це викликало у російської влади нову фобію - страх натовпу, який не виявив бажання заступитися за лідера РФ: "Саме тому Путін все гастролює й гастролює, щоб всі росіяни готові були захищати... Коли він виходить до росгвардійців та каже: "Ви захистили, запобігли, якимось чином придушили заколот" - це викликає подив у всіх", - зазначив він.
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...
У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...