"Живуть категоріями, які у цивілізовану голову не влазять": Український дипломат назвав ідею фікс Путіна та росіян

Президент Росії Володимир Путін відповідає інтересам, бажанням та мріям російського суспільства, бо ним володіє та ж нав’язлива ідея, яка є у більшості росіян. Таку думку висловив міністр закордонних справ у 2007-2009, керівник Центру дослідження Росії Володимир Огризко в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

За його словами, Путіну та його поплічникам байдуже, що сказали лідери країн Заходу Байден, Макрон чи Шольц, що про них говорять у світі і як вони сприймаються назовні. “Це інший психологічний простір. Російська публіка живе за іншими категоріями. Росіяни живуть категоріями, які у цивілізовану голову не влазять", - підкреслив Огризко.

Українських дипломат зауважив, що у Путіна є ідея фікс, яку розділяє більшість російського населення, - необхідність перемог та величі. “Цим і користується Путін. Російське суспільство хоче Путіна. Він відповідає інтересам, бажанням та мріям цього суспільства. Путін такий, яким є все російське суспільство", - додав Огризко.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сили оборони перехопили стратегічну ініціативу на декількох ділянках фронту

середа, 27 вересень 2023, 0:55

Варто зауважити, що, попри критику контрнаступу Збройних сил України, яка останні тижні звучить в західних ЗМІ, українські сили мають постійне стійке просування вперед. Незважаючи на всі заяви про уповільнений темп українського контрнаступу, події розвива

В задачі російського балета ніколи не входила підготовка для вторгнення в країну, де той балет гастролює, - журналіст

середа, 27 вересень 2023, 0:30

"Мене дивує, як люди репостять красиві фрази, навіть не задумуючись – а чи відповідають вони дійсності? Може, я знаю якісь контрприклади? «Спочатку заходить російський балет, потім російські танки». Дуже красива фраза, аж шкода, що повна чухня", - пише...