"Живи, Азов", - Бутусов

Вважаю, що саме зараз за рішенням військового керівництва на честь визнання високих заслуг перед народом Украіни, має бути створена штурмова бригада «Азов» у складі Збройних сил Украіни.

Щоб усі ті принципи на яких базується феноменальна боєздатність «Азова» - націоналістична ідеологія та порядки ОУН, натівська система управління та бойового застосування, сержантська школа, курси підготовки офіцерів, висока мотивація та ініціатива бійців, все це було організовано саме у армії, щоб наблизити нашу перемогу. Впевнений, добровольці в таку бригаду прийдуть - нам потрібні штурмові частини для наступу та активної оборони. Тим більше, що у складі ЗСУ діють п’ять «азовських» батальонів.

Щоб увесь світ бачив - ми вдячні «Азову» за цей історичний подвиг, і ми зробимо «Азов» ще більше, ще сильніше, ще потужніше, і ворог ніколи не зможе знищити «Азов», який став одним із символів українського бойового духу та звитяги.

Щоб коли буде наказ виконувати надважкі завдання навіть за великоі переваги ворога - бійці знали, що їхній подвиг буде увічнено українським народом.

Щоб родини та побратими тих, хто загинув і тих хто втратив здоров’я знали - народ та держава високо цінує подвиг героів, ми високо поважаємо те, що вони зробили, рятуючи до кінця усіх нас.

Щоб кожен з нас бачив - ми не забудемо пам’ять загиблих - і тому ми зробимо все, щоб урятувати живих - де б вони не були та за будь-якої можливості. Живи, «Азов»!


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Українські військові зробили прорив на Токмацькому напрямку, обходячи Вербове з ілангіа - ISW

четвер, 28 вересень 2023, 6:23

Російських джерела доповідають, що кілька українських рот разом з бронетехнікою зайняли чергову укріплену лінію, вибивши звідти окупантів. Українські війська 27 вересня продовжили контрнаступальні дії на заході Запорізької області та вийшли на лінію ок...

Дуже різка заява Польщі: більше ніякої допомоги!: Дуду змусили розказати правду - Снєгирьов

четвер, 28 вересень 2023, 5:55

Військовий та політичний експерт Дмитро Снєгирьов докладно прокоментував ситуацію навколо різкої заяви Польщі про те, що нібито Україна більше не отримає від Варшави жодної нової військової допомоги у війні проти Російської Федерації. На думку Снєгирьо...