"Живи, Азов", - Бутусов

Вважаю, що саме зараз за рішенням військового керівництва на честь визнання високих заслуг перед народом Украіни, має бути створена штурмова бригада «Азов» у складі Збройних сил Украіни.

Щоб усі ті принципи на яких базується феноменальна боєздатність «Азова» - націоналістична ідеологія та порядки ОУН, натівська система управління та бойового застосування, сержантська школа, курси підготовки офіцерів, висока мотивація та ініціатива бійців, все це було організовано саме у армії, щоб наблизити нашу перемогу. Впевнений, добровольці в таку бригаду прийдуть - нам потрібні штурмові частини для наступу та активної оборони. Тим більше, що у складі ЗСУ діють п’ять «азовських» батальонів.

Щоб увесь світ бачив - ми вдячні «Азову» за цей історичний подвиг, і ми зробимо «Азов» ще більше, ще сильніше, ще потужніше, і ворог ніколи не зможе знищити «Азов», який став одним із символів українського бойового духу та звитяги.

Щоб коли буде наказ виконувати надважкі завдання навіть за великоі переваги ворога - бійці знали, що їхній подвиг буде увічнено українським народом.

Щоб родини та побратими тих, хто загинув і тих хто втратив здоров’я знали - народ та держава високо цінує подвиг героів, ми високо поважаємо те, що вони зробили, рятуючи до кінця усіх нас.

Щоб кожен з нас бачив - ми не забудемо пам’ять загиблих - і тому ми зробимо все, щоб урятувати живих - де б вони не були та за будь-якої можливості. Живи, «Азов»!


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Вся история РФ и даже пост Собчак в защиту россиян убедительно показывают, что хорошие русские быстро превращаются в плохих", - політолог

понеділок, 15 серпень 2022, 21:00

"Ксения Собчак и буква Z: что о своей вине не понимают «хорошие русские». Собчак выдала на-гора очередной перл, который отлично показывает всю суть "хороших русских", - пише політолог Юрій Романенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають П...

"У росіян нова тема. Всі пропагандисти і їх куратори почали розганяти тезу, що Україна банкрот", - Фурса

понеділок, 15 серпень 2022, 20:42

"Україна банкрот. Україна потрапила у залежність від Заходу. Волають на болотах…. У росіян нова тема. Всі пропагандисти і їх куратори почали розганяти тезу, що Україна банкрот. Базою для цього стало те, що рейтингові агенції поставили рейтинг України н...