Наш Т-64БВ на Запорізькому напрямку впритул розстріляв російський Т-72Б3. Відео з любов'ю відзняли БПЛА-розвідники ЗСУ. Український екіпаж підстеріг окупантів в засідці, схований придорожньою лісосмугою. Постріл з-за дерев на відстань у два-три десятки метрів не залишив шансів супротивнику на виживання. Тим більше, що снаряд прошив більш тонку бортову броню окупанта.
Джерела стверджують, що це робота танкістів 128-ї ОГШБр.
Після знищення противника танк ЗСУ залишає позицію.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...