
Російські окупанти, окрім зерна, крадуть в українців різну побутову техніку. Так, у мережі з'явилося відео про те, як окупант отримав заслужене покарання за крадіжку музичної колонки у мешканців Донецької області. Відео оприлюднено у Telegram-каналі russia no context, передають Патріоти України.
"відео... було знято на Донеччині російськими військовими, які вкрали музичну колонку у мирних жителів України", - йдеться у повідомленні.
На відео зафіксовані хвилини "відпочинку" російських окупантів з "трофейною" колонкою.

Але, за словами автора каналу, за деякий час сталося щось неймовірне. Далі, на кадрах видно, що залишилося від росіян після обстрілу української артилерії.

"Це відео можна назвати "Злочин та покарання". За драматургією, це найкраще відео на моєму каналі", - наголошується в повідомленні.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...