Злий Одесит розповів, скільки ракет можуть виробляти в РФ та до виробництва якої зброї мають потенціал

У Російській Федерації щомісяця можуть виробляти від 60 до 100 ракет різного типу. Щобільше - окупанти мають великий запас старих радянських снарядів, які переробляють під авіабомби. Про це в ефірі інформаційного телемарафону розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.

Країна-агресорка має мікро-чіпи та технічні можливість виробляти приблизно дві-три ракети на день. За його словами, Україні відомо, де саме їх виробляють.

"Отже, за місяць вони можуть накопичити до 60 ракет. Різного типу. Це і Ха-101, Ха-59, "Калібри". Або вони можуть навіть накопичити більш ніж сотню", - наголосив експерт.

Коваленко повідомив, що росіяни мають величезний потенціал щодо авіабомб, які окупанти використовують протягом останнього часу.

"Якщо ми говоримо про старі радянські ракети "ФАБ-250", "ФАБ-500", яких у них величезна кількість. Вони встановлюють на них примітивні, але є діючі модулі корекції та управління, що дозволяє збільшувати відстань польоту до 50 км. Точно умовно "високоточна", але за рахунок того, що це "кустарний" блок відбуваються інциденти", - наголосив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 27 червня: Що українці спрадавна робили цього дня, аби захистити домівку та свої родини

субота, 27 червень 2026, 7:09

27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...