
У Російській Федерації щомісяця можуть виробляти від 60 до 100 ракет різного типу. Щобільше - окупанти мають великий запас старих радянських снарядів, які переробляють під авіабомби. Про це в ефірі інформаційного телемарафону розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.
Країна-агресорка має мікро-чіпи та технічні можливість виробляти приблизно дві-три ракети на день. За його словами, Україні відомо, де саме їх виробляють.
"Отже, за місяць вони можуть накопичити до 60 ракет. Різного типу. Це і Ха-101, Ха-59, "Калібри". Або вони можуть навіть накопичити більш ніж сотню", - наголосив експерт.
Коваленко повідомив, що росіяни мають величезний потенціал щодо авіабомб, які окупанти використовують протягом останнього часу.
"Якщо ми говоримо про старі радянські ракети "ФАБ-250", "ФАБ-500", яких у них величезна кількість. Вони встановлюють на них примітивні, але є діючі модулі корекції та управління, що дозволяє збільшувати відстань польоту до 50 км. Точно умовно "високоточна", але за рахунок того, що це "кустарний" блок відбуваються інциденти", - наголосив він.
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...