
В даний час у російських окупаційних військ нема можливості оточити та захопити Бахмут. Таку думку в ефірі інформаційного телемарафону висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.
"Ресурс величезний насправді стягнуто під Бахмут. І тиснути на місто вони будуть продовжувати. Основна їх задача на сьогодні полягала у тому, щоб перерізати логістичні артерії", - сказав Коваленко.
Він уточнив, що йдеться про траси 05-04 та 05-06, через які відбувається матеріально-технічне забезпечення українських підрозділів в Бахмуті. "Зараз вони більше роблять акцент вже на боях в місті: вони намагаються з північного напрямку, а також зі східного напрямку вже зайти в місто, розпочати бої в місті. Тут є свій вже нюанс, тому що бої в місті не є кредо російських військ - вони не мають достатньо досвіду боїв у місті, міський бій не їх стиль", - наголосив Коваленко.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...