
У Донецькій області ще пів року не варто очікувати на контрнаступ. Цей напрямок і надалі буде оборонним. Про це в інтерв'ю сказав військово-політичний оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.
"Донецький напрямок мінімум ще пів року буде оборонним плацдармом для України. Ні про який контрнаступ ми не можемо говорити. Але щоб підвищити ефективність оборони, нам потрібна артилерія. Саме там нам потрібно більше артилерії. Це - САУ, РСЗВ, міномети, особливо коли потрібно знищувати велику кількість піхотних підрозділів", - пояснив Коваленко.
Російські терористи від початку повномасштабної війни Росії проти України намагаються наступати у Донецькій області. Зараз найжорстокіші бої тривають поблизу міста Бахмут Донецької області, куди російська окупаційна армія та найманці із ПВК "Вагнер" кинули усі зусилля та безперервно штурмують українські позиції.
Також росіяни завдають терористичних ударів по інших містах Донеччини, зокрема 23 січня вкотре ракетами обстріляли місто Краматорськ Донецької області.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...