
У Донецькій області ще пів року не варто очікувати на контрнаступ. Цей напрямок і надалі буде оборонним. Про це в інтерв'ю сказав військово-політичний оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.
"Донецький напрямок мінімум ще пів року буде оборонним плацдармом для України. Ні про який контрнаступ ми не можемо говорити. Але щоб підвищити ефективність оборони, нам потрібна артилерія. Саме там нам потрібно більше артилерії. Це - САУ, РСЗВ, міномети, особливо коли потрібно знищувати велику кількість піхотних підрозділів", - пояснив Коваленко.
Російські терористи від початку повномасштабної війни Росії проти України намагаються наступати у Донецькій області. Зараз найжорстокіші бої тривають поблизу міста Бахмут Донецької області, куди російська окупаційна армія та найманці із ПВК "Вагнер" кинули усі зусилля та безперервно штурмують українські позиції.
Також росіяни завдають терористичних ударів по інших містах Донеччини, зокрема 23 січня вкотре ракетами обстріляли місто Краматорськ Донецької області.
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...