
У Донецькій області ще пів року не варто очікувати на контрнаступ. Цей напрямок і надалі буде оборонним. Про це в інтерв'ю сказав військово-політичний оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.
"Донецький напрямок мінімум ще пів року буде оборонним плацдармом для України. Ні про який контрнаступ ми не можемо говорити. Але щоб підвищити ефективність оборони, нам потрібна артилерія. Саме там нам потрібно більше артилерії. Це - САУ, РСЗВ, міномети, особливо коли потрібно знищувати велику кількість піхотних підрозділів", - пояснив Коваленко.
Російські терористи від початку повномасштабної війни Росії проти України намагаються наступати у Донецькій області. Зараз найжорстокіші бої тривають поблизу міста Бахмут Донецької області, куди російська окупаційна армія та найманці із ПВК "Вагнер" кинули усі зусилля та безперервно штурмують українські позиції.
Також росіяни завдають терористичних ударів по інших містах Донеччини, зокрема 23 січня вкотре ракетами обстріляли місто Краматорськ Донецької області.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...