В окупованій частині Херсонської області місцевий житель десь роздобув підвісну ракетну установку від російського вертольота Мі-8 і намагався здати її в металобрухт. Про це пише російський телеграм-канал ВЧК-ОГПУ, передають Патріоти України.
"48-річного Руслана Толда здали в поліцію скупники брухту, у яких невдалий "бізнесмен" вирішив поцікавитися, наскільки потягне по грошах шматок металу кольору хакі зі слідами кіптяви і клеймом Міністерства оборони", - йдеться в повідомленні.
Саму пускову установку під час обшуку окупанти виявили захованою в сараї під мішками з кукурудзою. Господар сараю заявив, що знайшов агрегат, коли збирав гриби в лісі, а додому перевіз на автопричепі.
"Місцеві поліцейські шиють Руслану статтю за незаконний обіг зброї. Чи можна вважати порожню установку без ракет небезпечним арсеналом – питання спірне", – зазначає видання.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...