"Знають свою роботу": Військовий експерт назвав мету військової операції у Бєлгородській області

Російський добровольчий корпус (РДК) дійсно проводить активну військову операцію на території Бєлгородської області Росії. На меті - "розбудитти російське населення". Таку думку в ефірі телеканалу "Еспресо" висловив військовий експерт Владислав Селезньов. Він наголосив, що РДК не є частиною Сил оборони України та не підпорядковується їм, передають Патріоти України.

"Вони діють автономно та системно. Їхні дії мають на меті розбудити російське населення, оскільки в теперішньому стані росіяни не мають жодних можливостей на майбутнє. Тому їм потрібно змінювати цю злочинну владу та повертатись до сталого економічного розвитку", – сказав експерт.

За словами Селезньова, подібні військові операції РДК у Росії та на Бєлгородщині проводять не вперше. Раніше подібні операції мали місце на території Брянської області

"Очевидно, що хлопці з Російського добровольчого корпусу чудово знають свою роботу і не вперше проводять такі інформаційно-силові операції. Двічі такі операції проводились на території Брянщини, а сьогодні це відбувається в різних районах Бєлгородської області. Зараз мало що зрозуміло. Проте, я вважаю, що РДК дійсно фізично знаходяться на території РФ", – наголосив він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Говорят, умом Россию не понять. Но почему-то самые непонятливые – это сами россияне", - Фурса

п’ятниця, 22 вересень 2023, 0:30

"Жёны военных лётчиков из Энгельса пожаловались на угрозы им и их семьям. Говорят - "не понимаем, при чём тут мы и кто автор угроз". Действительно, а что случилось?" - пише інвестиційний банкір Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", пере...