
Блогерка зазначила, що нині вона тимчасово призупинила основну діяльність. Втім, кошти все одно має, адже вміє заощаджувати. "Кручуся, як тільки вмію. Я все життя працюю. Але у мене є одна перевага – я вмію відкладати й зберігати кошти. Тому навіть якщо я не працюю, я не вмираю з голоду", - розповіла Горняк в інтерв'ю Євгенію Фешаку.
Христина також відповіла, скільки їй вартує жити за кордоном. Адже наразі вона тимчасово проживає у Відні й лише іноді приїздить до Києва. Зокрема, на проживання в Австрії ексдружина Остапчука витрачає близько трьох тисяч євро.
"Я витрачаю на життя близько 3 тис євро на місяць точно. Зараз у мене трішки економний режим. Бо мені потрібно знімати житло. Тут (у Києві – прим. ред.) я можу витрачати менше. У мене маленька квартира (у Відні – прим. ред.). Вона коштує 1350 євро. 53 квадратних метри. Це дуже хороша ціна. Не живу в центрі, але живу в новобудові", - пояснила блогерка.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...