"Золоті яйця Резникова" дуже сверблять? Головний тиловик Міноборони подав у відставку

Скандал навколо закупівель продовольства Иіноборони за завищеними цінами розвивається своїм чином. Після докладних пояснень міністра, що ніяких зловживань не було, чомусь подала у відставку його "права рука" з закупівель.

"Крайнього вже знайшли... Заступник міністра оборони Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, подав у відставку", - пише тележурналістка Олена Курбанова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Спочатку Київ за 3 дні, тепер Бахмут до березня": Провал мобілізації може зірвати наступ РФ, - експерт

понеділок, 6 лютий 2023, 14:25

У країни-агресорки Росії зараз немає достатньо ресурсів для проведення нового масштабного наступу на Україну. Тому окупанти намагаються активізувати наступальні дії поки що на одному напрямку - на Донецькому плацдармі, передають Патріоти України. У РФ ...

Бомби над "миролюбною" Росією: На підступах до Москви добряче прилетіло

понеділок, 6 лютий 2023, 11:26

Поки підступи до Кремля поспіхом облаштовують залишковими "Панцирями" та С-400, провинціям "істінноправославной" україножерській недоімперії тільки на божу милість замість ППО і залишається сподіватись. З‘явилось відео вибуху невідомого БПЛА біля Кал...