
Російські окупанти погрожують замінувати всю важливу інфраструктуру Мелітополя у разі виходу з міста. Про це заявив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону.
За його словами, окупанти вже почали вивозити свої сім'ї з міста, а колаборантів до окупованого Криму не пускають, розвертають на пункті пропуску назад.
"Серед окупантів панічні настрої. Вже п’ятий день вони проводять евакуацію своїх родин з території міста Мелітополя. Колаборантів не впускають до Криму. Ми вже маємо не один, а декілька прикладів, коли колобарантів розвертають на пункті пропуску в Криму і повертають на тимчасово окуповану територію Запорізької області", - сказав він.
Як повідомлялось, у тимчасово захопленому Мелітополі окупанти минуть теплоцентралі та котельні. Росіяни готуються їх підірвати, щоб звинуватити Україну в зриві опалювального сезону у місті.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...