
"Колаборантку і зрадницю Нелю Штепу спокійно зареєстрували кандидатом в мери Слов'янська. 38 таких же колаборантських ушльопків з її партії зареєстрували в кандидати в депутати", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"СБУ проблем не бачить. Мінюст теж (хтось же ту їхню партію ПМР зареєстрував, видав свідоцтво) - може хіба Малюська новий рожевий костюмчик прикупив і виставив чергові черевики не на стіл, а вже одразу на Конституцію чи Акт проголошення незалежності.
Це поза тим, що теоретично Штепа (якщо в нас такий гуманний суд, що не посадив її років на 25) повинна була отримати заборону як не дожиттєву, так років на 10 на будь-яку політичну діяльність, на реалізацію пасивного та активного виборчого права і на обіймання будь-яких державних посад, хоч би й прибиральниці в школі.
--
А так можна не сумніватись, Штепа і ПМР переможуть, Росія візьме під контроль Лисичанськ і місцеву ОТГ за повного сприяння і схвалення команди Зеленського. "Царь знает, чтo делает! Гoсударствo не oбеднеет! Забирайте! Забирайте!" (с)".


Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...