
"Колаборантку і зрадницю Нелю Штепу спокійно зареєстрували кандидатом в мери Слов'янська. 38 таких же колаборантських ушльопків з її партії зареєстрували в кандидати в депутати", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"СБУ проблем не бачить. Мінюст теж (хтось же ту їхню партію ПМР зареєстрував, видав свідоцтво) - може хіба Малюська новий рожевий костюмчик прикупив і виставив чергові черевики не на стіл, а вже одразу на Конституцію чи Акт проголошення незалежності.
Це поза тим, що теоретично Штепа (якщо в нас такий гуманний суд, що не посадив її років на 25) повинна була отримати заборону як не дожиттєву, так років на 10 на будь-яку політичну діяльність, на реалізацію пасивного та активного виборчого права і на обіймання будь-яких державних посад, хоч би й прибиральниці в школі.
--
А так можна не сумніватись, Штепа і ПМР переможуть, Росія візьме під контроль Лисичанськ і місцеву ОТГ за повного сприяння і схвалення команди Зеленського. "Царь знает, чтo делает! Гoсударствo не oбеднеет! Забирайте! Забирайте!" (с)".


Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...