Зробити всіх разом: Голобородько vs Зеленський, які обіцянки кандидата-коміка виконав президент (відео)

Які з обіцянок вигаданого персонажа Василя Голобородька виконав вже справжній президент Володимир Зеленський? В програмі "Без цензури" це проаналізує Богдан Буткевич, зазначають Патріоти України.

Здається, саме за головного героя серіалу "Слуга народу" проголосували десятки мільйонів людей. Василь Голобородько, тобто Володимир Зеленський, здавався якимось своїм хлопцем, який ненавидить політиків і роками уїдливо над ними насміхається.

Як Зеленський втілює у реальному житті обіцянки екранного Голобородька? Наприклад, влаштувати кадровий хаос, а потім призначити друзів на державні посади. А ще звільнити прем'єр-міністра, саджати чиновників тощо. А як щодо поїздок у маршрутці, відмови від літака, державних дач та інших привілеїв?

Справді, Голобородько таки став президентом України. І як тепер нам всім потрапити із серіалу назад до реального життя?

Дивіться "Без цензури" - проєкт журналістських історій на ютубі спеціально для Цензор.НЕТ. Нічого особистого - лише факти. Ставте лайк цьому відео, залишайте коментар і підписуйтесь на оновлення! Відвоюємо український ютуб разом.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Незаконная власть на крови". Как "партия Кремля", воюя с Порошенко, будет уничтожать Зеленского", - експерт

вівторок, 4 серпень 2020, 0:35

"Даже не принимая во внимание запутанную политическую биографию бывшего депутата, который не один год находился в тени, а тут вдруг выскочил, стоит обратить внимание на частоту полетов Жвании в Москву через Минск. Как стало известно благодаря обнародов...

Хіти тижня. "Обліко морале": 5 вирізаних сцен кіно, які так і не побачили в СРСР

вівторок, 4 серпень 2020, 0:10

Кадри, які не потрапили на екрани... Вирізані кадри - часта практика в кіно. Деякі сцени так і залишаються "в столах" через політичні або етичні нюанси (втім, як і фотографії, які ніколи не публікували в СРСР). Іноді режисерам доводиться відмовлятися в...