ЗСУ оновили сили під Донецьком, росіяни потрапили в пастку, - військовий експерт

Донецький фронт стабілізовано, триває перемелювання російських військ уздовж всієї лінії зіткнення, особливо під Бахмутом і Авдіївкою, повідомляють Патріоти України.

Як розповів у бесіді Юлії Латиніної військовий експерт Роман Світан, в район Павлівки підійшли свіжі сили ЗСУ і "загасили всі сили окупантів". "Був рух росіян. Десь тижня півтора вони виходили з правого на лівий берег під нібито "евакуацією" мирного населення і тут же заходили на Донбас, збільшили рази в два вал вогневого ураження... від Павлівки на захід Вугледара і в районі Сіверська – Лисичанська. Природно, Бахмут, Мар'їнка ... тобто, всі гарячі точки запалали знову, поки не підійшли наші частини, які так само переправилися з правого на лівий берег. Це наші свіжі частини з Херсонського напрямку. Це той потенціал, який не був використаний для знищення росіян на лівому березі", - розповів він.

Світан резюмував, що наразі ситуація на донецькому фронті стабілізована. "Кількість військ приблизно у вогневому паритеті зараз (однакова – ред.). Павлівка під щільним вогнем української артилерії з Вугледара. Район Бахмута – так само зупинено просування росіян. Росіяни встигли просунутися в район Курдюмівки (південь – південний захід Бахмута). Вони якраз йшли від Горлівки", – пояснив експерт.

Світан вважає "оптимальним варіантом" знищення ворога в обороні. "Ми зараз знаходимося в дуже хорошому становищі: всі наші лінії оборони знаходяться по кордонах міст, які самі по собі є хорошими укріпрайонами. Вони (росіяни – ред.) наступають з поля. Їх видно дуже далеко, тому росіяни потрапляють відразу під вогонь", – розповів Світан.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Магазин електроніки Фокстрот - доставка з лояльними умовами співробітництва

неділя, 29 січень 2023, 11:39

Світ техніки та електроніки різноманітний, а велику кількість пропозицій із цієї категорії можна знайти в інтернеті, зокрема на сайті магазину Фокстрот. Різноманітність пропозицій задовольняє бажання найвибагливіших покупців. Тут є все для побуту, спор...

Чонгарський капкан: Лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...