
Журналіст Юліан Репке пише, що українські захисники відійшли на захід від залізничного полотна, а російським силам залишилося пройти близько 2 км до західних кордонів Бахмута.
Українські захисники в Бахмуті залишили останні утримувані позиції в центрі міста і відійшли на захід від залізничного полотна. Про це 23 квітня повідомив журналіст німецької газети Bild Юліан Репке.
За його словами, російські солдати вже рушили на захід від залізничних колій і схоже продовжують наступ.
Ріпке також опублікував кілька відео з місця подій, а також карту з позначенням захоплених окупантами території Бахмута. Проте журналіст зазначає, що якщо будівля на кадрах була ним вірно ідентифікована, то під контролем ЗСУ залишилося близько 2 км міста.
"Якщо будівля справді знаходиться під російським контролем, то силам вторгнення залишилося пройти менше ніж 2 км, перш ніж вони досягнуть західного адміністративного кордону Бахмута", — написав він.
Також Репке написав, що на одному з відео при сильному збільшенні можна помітити прапор ПВК "Вагнер" на будівлі, розташованій у західній частині Бахмута. Однак чітко розглянути не можна, тому він не впевнений, що будівля під контролем найманців.
"Не впевнений, але це схоже на те, що Вагнер поставив свій прапор на відомій висотній позиції української армії у західному Бахмуті. Чи це оптичний обман через погане освітлення?" — пише журналіст.
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...