ЗСУ озброїли бронемашинами BATT UMG

На озброєння український військових надійшли нові бронемашини BATT UMG.

Фотографії з цими броньованими машинами в Україні почали з’являтися у соціальній мережі.

Імовірно, ці бронемашини були придбані самою Україну, а не передані як оборонна допомога.

У черні минулого року стало відомо, що американська компанія The Armored Group отримала замовлення приблизно на 23,2 мільйона доларів.

Замовлення включало 100 автомобілів BATT UMG, які мали доставити неназваній східноєвропейській країні.

Бронемашина BATT UMG українських військових. Січень 2023. Україна. Фото: t.me/firstdivisionofficial

Виконавчий віцепрезидент компанії Бо Гейлі тоді так прокоментував замовлення:

«Ці транспортні засоби забезпечують найважливішу можливість, оскільки чоловіки та жінки у Збройних Силах захищають право визначати майбутнє своєї нації на своїх умовах», – розповів Бо Гейлі.

Формулювання віцепрезидента компанії TAG, яке змушує допускати, що Україна є країною-одержувачем.

Фото: Бронемашина «BATT UMG» компанії «The Armored Group» (TAG)

Також у червні Державний концерн «Укроборонпром» повідомляв, що уклав контракти на закупівлю до пів тисячі імпортних броньованих машин.

Але представники концерну не повідомили, у якій саме країні бронемашини будуть придбані.

BATT UMG оснащується системами спостереження та зв’язку військового рівня. Машина побудована на комерційно доступній цивільній платформі, яка потім була модифікована відповідно до найвищих стандартів TAG щодо живучості в зонах конфліктів.

Шасі на базі Ford дає BATT UMG доступ до однієї з найбільших у світі міжнародних дистриб’юторських мереж, що робить бронемашину ремонтопридатною у найвіддаленіших регіонах планети.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Военное руководство доложило о продвижениях на двух направлениях, но Путин осадил докладчика и поддал жесткой критике "муравьиные достижения", - GENERALL SVR

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:10

Вагнерівці продовжують дохнути як мухи. Однак питомих результатів це вже не приносить. Популярний блогер GENERALL SVR поділився свіжими новинами, котрі відбуваються у кремлі. Далі мовою оригіналу. . "Вчера (23 березня. - ред.) президент России Владимир...

"Все таки щось піділлють...": Тарологиня спрогнозувала вбивство Путіна

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:17

Президент Росії Володимир Путін навряд чи опиниться на лаві підсудних у Гаазі, адже просто не доживе до цього моменту – такий прогноз зробила тарологиня Людмила Хомутовська в інтерв’ю ТСН.ua. "Я все таки не думаю, що його (Путіна – ред.) доправлять до ...