
В ЗСУ повідомили про наявність на озброєнні танків під індексом Т-64БВ 1К модернізації 2022 року. Дані танки є рідкісною моделлю, ймовірно, саме тому про них так довго мовчали у ЗМІ.

У 2022 році техніка отримала повний пакет модернізації та вже може похизуватись: новими приладами спостереження, прицілювання, сучасними засобами навігації та зв’язку по стандартам НАТО, покращеною бронею та захистом паливних баків, 12,7-мм кулеметом НСВТ.
Важливою зміною також є заміна старих радіостанцій на нові цифрові, що дозволяє розширити операційну дальність управління до 500 кілометрів. Такою танк отримав таємничий двигун потужністю 840 к.с.
Зі слів військових, танк Т-64БВ 1К модернізації 2022 року використовується зокрема у форматі «їздить і стріляє», тобто для ведення вогню по окопам та бліндажам ворога.

Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади вже палять машини ворога у глибокому тилу, котрий ще вчора був більш-менш безпечним для росіян. . Відео бойової роботи було оприлюднене 25 червня на каналі бригади...
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...