
В ЗСУ повідомили про наявність на озброєнні танків під індексом Т-64БВ 1К модернізації 2022 року. Дані танки є рідкісною моделлю, ймовірно, саме тому про них так довго мовчали у ЗМІ.

У 2022 році техніка отримала повний пакет модернізації та вже може похизуватись: новими приладами спостереження, прицілювання, сучасними засобами навігації та зв’язку по стандартам НАТО, покращеною бронею та захистом паливних баків, 12,7-мм кулеметом НСВТ.
Важливою зміною також є заміна старих радіостанцій на нові цифрові, що дозволяє розширити операційну дальність управління до 500 кілометрів. Такою танк отримав таємничий двигун потужністю 840 к.с.
Зі слів військових, танк Т-64БВ 1К модернізації 2022 року використовується зокрема у форматі «їздить і стріляє», тобто для ведення вогню по окопам та бліндажам ворога.

Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...