Сьогодні українські військові паблики писали, що ЗСУ вийшли з Кринок, просунулися та перейшли на більш укріплену територію на лівому березі. Станом на 23 травня українські морські піхотинці продовжують виконувати завдання за призначенням у Кринках на лівобережжі Херсонської області та мають успіх. Про це Суспільному повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук, передають Патріоти України.
Він стверджує, що попри численні спроби витіснити українських морпіхів з лівого берега, російські військові вчергове зазнали втрат та були змушені повернутися на свої позиції. "Ситуація залишається контрольованою", - говорить Плетенчук.
Раніше повідомлялось, що на півдні російська окупаційна армія змінила вектор величезного тиску - велика кількість атак на ЗСУ була здійснена у районі Кринок на Херсонщині.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади вже палять машини ворога у глибокому тилу, котрий ще вчора був більш-менш безпечним для росіян. . Відео бойової роботи було оприлюднене 25 червня на каналі бригади...
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...