Українські захисники знищили місце базування військової техніки Російської Федерації в тимчасово окупованому Токмаку Запорізької області. Жесту "доброї волі" від окупантів поки не варто чекати, зазначають Патріоти України.
"Токмацька прикмета: прильотів стає більше - окупантів стає менше. Сьогодні в Токмаку, який окупанти перетворили на військову базу, знову було голосно", - повідомив мера Мелітополя Івана Федорова у своєму Telegram-каналі.
Він вказав, що "прилетіло" по місцю базування російських окупантів та їх техніки. За його словами, в Токмаку "прильоти" почастішають з наближенням лінії фронту.
При це чиновник зазначив, що на цьому тижні:
"Говорити про те, що окупанти готують "жест доброї волі" не варто. Потрібно допомагати нашій армії і вірити в перемогу", - підсумував Федоров.
23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня за старим календарним стилем - день пам'яті священномученика Тимофія, єпископа Прусського . *** ....
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...