
Контрнаступ ЗСУ успішно триває у Донецькій області, а Силам оборони вдалося зайняти нові позиції в населеному пункті Новомайорське. Про це у своєму Twitter повідомив журналіст видання Bild Юліан Рьопке, передають Патріоти України.
За його словами, ЗСУ успішно просуваються в районі населеного пункту Новомайорське. Контрнаступ призвів до того, що Сили оборони зайняли перші будівлі у селі. "Українська армія просунулася до околиць Новомайорського та захопила перші чотири будівлі", - йдеться у публікації німецького журналіста.

Варто зазначити, що Генеральний штаб ЗСУ та командування Східного угруповання військ на момент публікації матеріалу офіційно не коментували просування Сил оборони в районі Новомайорського. На онлайн-мапі аналітичного проекту DeepState населений пункт Новомайорське перебуває у статусі окупованого. Поблизу його околиць, як зазначають фахівці, проходить лінія фронту.

Населений пункт Новомайорське розташований в майже 23 кілометрах (автомобільне сполучення - ред.) на захід від Вугледара, який російські війська продовжують штурмувати.

Про успіхи ЗСУ в районі Новомайорського також інформує OSINT-розвідник Intelligence NFA у соцмережі Twitter. В повідомленні йдеться про те, що Сили оборони форсували річку Шайтанка біля села і наразі ведуть там бойові дії з російськими військами та проросійськими бойовиками "ДНР".

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...